Tiesioginė UV spauda ant kietų paviršių

UV spauda – tai tiesioginis spausdinimas ant kietų ir lanksčių paviršių (pvz: ant plastiko, organinio stiklo, PMMA, PVC putų pokštės, medžio, laminato, faneros, metalo, akmens ir t.t)

UV spaudos technologijos turi daug pranašumų tarp kitų spausdinimo būdų:

  1. Universalumas – galimybė spausdinti ir ant kietų ir lanksčių paviršių. Šimtai panaudojimo galimybių įvairiose srityse: pradedant baldų, prietaisų pramone baigiant reklama, interjero dizainu ir t.t. Nereikia specialaus techninio paruošimo gamybai-turint darbinį faila galima atspausdinti ir vieną vienetą ir tūkstančius kvadratų. Galime spausdinti ant paviršių iki 2 m pločio ir 5 cm storio.
  2. Kokybė – kadangi dažai nesusigeria į dengiamą paviršių, gaunamas ryškesnis ir tikslesnis vaizdas. Galime pasiekti iki 1080 dpi spaudos kokybė.
  3. Atsparumas – UV spauda yra daug atsparesnė trynimui ir braižymui. Dažų gamintojai UV atsparumui duoda 3 metų garantiją lauko sąlygomis, nenaudojant jokių papildomų dangų.
  4. Greitis – turint darbinį failą, kelių minučių bėgyje galima pradėti spaudos darbus. Nereikia jokio specialaus džiovinimo ar paruošimo tolimesniam naudojimui. Galime spausdinti iki 40 m2 per valandą greičiu.
  5. Ekologiškumas – UV spauda keičia skaitmeninę spaudą, kadangi ši technologija labai ekologiška, nenaudoja jokių tirpiklių, neišskiria nuodingų medžiagų, ir spausdina ant nesugeriančių medžiagų.

Spausdinimo paslaugos UV technologija – išskirtinė paslauga Jūsų įvaizdžiui.

Turite klausimų? Domina kaina? Parašykite: