Vizitinės kortelės labai svarbios kalbant apie kontaktinius duomenis. Vizitinę kortelę visada turėti jas po ranka ne tik labai praktiška, bet ir patogu. Internetinai adresai, telefonai ir vietovės nuorodos gali išdulkėti iš galvos visai netinkamu metu. Arba gali būti sudėtinga juos prisiminti. O jei dar tuo metu nieko neturite po ranka, kuo galėtume viską užsirašyti?

Vizitinės kortelės – bus tikras išsigelbėjimas, nes vizitinė kortelėtalpina visą pagrindinę svarbiausią kontaktinę informaciją. Vardus, pareigas, telefonus bei elektroninių laiškų ir vietovių adresus. Tokiu būdu savo delne galima turėti visą svarbiausią ir reikalingiausią informaciją. Svarbiausia, kad vizitinė kortelė neužima daug vietos ir sukuria solidumo įspūdį klientui.

Vizitinių koretelių būna įvairiausių rūšių. Vizitinės kortelės gali būti skaitmeninės, ofsetinės arba šilkografinės. Pastarosios vizitinės kortelės palieka didžiausią įspūdį ir dvelkia prabanga bei elegancija. Prabangos įspūdis sukuriamas ne tik savitu dizainu, bet ir spausdinimu ant specialaus dekoratyvinio popieriaus. Vizitinės kortelės taip itin svarbus įvaizdį formuojantis veiksnys.

[tblock tag=”h3″ title=”Keletas vizitinių kortelių pavyzdžių”]
[tblock tag=”h3″ title=”Turite klausimų? Domina kaina? Parašykite:”]

    [recaptcha align:center]