Tūrinės raidės

Viena informatyviausių lauko reklamos priemonių – tūrinės raidės. Jos ne tik sukuria solidų įmonės įvaizdį, tačiau ir papuošia Jūsų įmonės, prekybos ar verslo centro fasadą. Tokio tipo išorinė reklama gali tapti atpažinimo ir išskirtinumo ženklu Jūsų naujai kuriamai įmonei arba jau klestinčiam verslui. Šviečiančios raidės ypatingai gerai atkreipia dėmesį net ir tamsiu paros metu. Tūrinės raidės gali būti šviečiančios ir ne šviečiančios, frezuojamos ir klijuojamos iš aliuminio, plastiko, organinio stiklo bei kitų medžiagų. Tūrinių raidžių paviršiai yra dengiami dvikomponenčiai poliurentano ar akrilo dažais, reklaminėmis plėvelėmis arba dažomi milteliniu būdu. Šviečiančios raidėse apšviečiamos aukštos kokybės LED moduliais, kurie garantuoja tolygų šviesos pasiskirstymą, ilgaamžiškumą bei ganėtinai mažas elektros energijos sąnaudas. Aliuminėms tūrinėms raidėms suteikiame garantiją iki 5-erių metų.

Norite užsisakyti naują tūrinę iškabą ar atnaujinti senąją? Susisiekite su mumis ir mūsų komanda pasiūlys Jūsų įmonei tinkamiausią dizaino, techninio išpildymo sprendimą.  Parinks tinkamiausias medžiagas, formą, dydį ir spalvą.

Atliksime visus darbus nuo iškabos vizualizacijos parengimo, projektavimo iki Jūsų reklamos projekto suderinimo miesto savivaldybėje  bei sumontavimo.

Mumis pasitiki

Turite klausimų? Domina kaina? Parašykite: