ŠVIESDĖŽĖS: REKLAMA, KURI NE TIK MATOMA, BET IR PASTEBIMA
Tapkite matomi!

ŠViesdėžės

Šviesdėžės yra išskirtinė ir efektinga išorinės bei vidaus reklamos priemonė, kuri garantuoja dėmesio pritraukimą bet kuriuo paros metu. Jos yra puikus pasirinkimas dėl konkurencingų gamybos kaštų ir aukšto reklamos efektyvumo, pagrįsto gebėjimu atkreipti žmonių dėmesį.

Technologijos ir Medžiagos

Mes siūlome platų šviesdėžių gamybos technologijų, konstrukcijų ir dizaino pasirinkimą, atsižvelgiant į kiekvieno kliento unikalius poreikius. Mūsų šviesdėžės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, įskaitant Dibond (aliuminio kompozitą) ir peršviečiamą organinį stiklą, ant kurio galima klijuoti spausdintus ar ploteriuotus lipdukus. Taip pat siūlome raidžių graviravimą ar išpjovimą lazeriu, kad suteiktume dar didesnį individualumą.

LED Apšvietimas

Mūsų šviesdėžės yra aprūpintos aukštos kokybės LED apšvietimu, kuris užtikrina tolygų šviesos pasiskirstymą, ilgaamžiškumą ir ekonomiškumą. LED technologija ne tik padeda išryškinti reklamą, bet ir mažina elektros sąnaudas, todėl tai yra tvarus ir atsakingas pasirinkimas.

Efektyvumas ir Matomumas

Šviesdėžės yra puikus pasirinkimas ne tik lauko, bet ir vidaus reklamai. Jos padeda klientams lengviau surasti Jūsų verslą ir patraukia atsitiktinių praeivių dėmesį. Be to, šviesdėžės gali efektyviai pagerinti parduotuvės, vitrinos ar biuro įvaizdį, suteikdamos jam išskirtinumo ir patikimumo pojūtį.

Individualus Dizainas:

Kiekviena šviesdėžė yra pritaikoma pagal kliento poreikius, aplinką bei dizainą, todėl galime pasiūlyti unikalų ir pritaikytą sprendimą, kuris atitinka Jūsų verslo identitetą ir marketingo tikslus

Mūsų gamintos Šviesdėžės

Turite klausimų? Domina Kaina?
Parašykite