Plastiko pjovimas, graviravimas

Pjovimas lazeriu ir graviravimas galimas įvairių rūšių plastiko. Plastikų yra įvairių atspalvių, faktūrų ir storių, jie gali būti naudojami ne tik vidaus, bet ir lauko sąlygomis. Labiausiai pjaustymui tinka organinis stiklas (akrilas). Iš šių medžiagų galima išpjaustyti įvairias sudėtingas formas, išgraviruoti sudėtingus grafinius elementus. Pjauto organinio stiklo kraštai lygūs ir skaidrūs, o panaudojimo paskirtis labai įvairi.

Faneros graviravimas, pjovimas

Iš medžio lazeriu galima išpjaustyti įvairias sudėtingas formas, ornamentus, kas yra neįmanoma pjaustant kitais įrankiais. Lazerio pjūvio vietose medienos kraštai gražiai paruduoja. Gerai pjaunamas nelabai kietas, neryškias rieves turintis medis. Labiausiai tiek graviravimui tiek pjovimui tinka lapuočių medieną.

Popieriaus graviravimas, pjovimas

Lazeriu išpjauname bet kokio sudėtingumo figūras iš popieriaus ir kartono, pagal Jūsų pageidavimus. Pjaustant baltą ar šviesų popierių ir kartoną pjūvio vieta įgauna gražų atspalvį, kintantį nuo šviesiai geltonos iki tamsiai rudos. Spalvotose ar tamsesnėse paruošose pjūvio spalva nėra ryškiai išreikšta.

Metalo graviravimas

Graviruojame įvairių rūšių plokščius metalo gaminius. Užrašas išlieka ryškus ir ilgaamžis. Dažytų metalų graviravimas atliekamas nugraviruojant dažų sluoksnį iki metalo. Taip pat graviruojame “AlumaMark” metalizuotas plokšteles 0,8 mm. storio, kurių graviravimo kokybė itin gera (auksinė blizgi, sidabrinė blizgi bei auksinė matinė ir sidabrinė matinė).

Odos graviravimas

Graviruojame įvairius sudėtingos formos natūralios ir dirbtinės odos gaminius. Graviruojamo užrašo ar vaizdo atspalvis priklauso nuo odos struktūros, pjūvio kokybė būna labai gera.

Pjovimas lazeriu - graviravimas

Pjovimas lazeriu – pažangi lakštinių medžiagų pjovimo technologija, kurios darbo principas – sufokusuotas lazerio spindulys, panaudojant skirtingus galingumus.

Pjovimas lazeriu, lyginant su kitomis medžiagų pjaustymo technologijomis, turi eilę pranašumų: greitis, itin plona pjūvio linija, minimali terminio poveikio zona, galimybė išpjauti itin sudėtingus kontūrus, kokybiškas, lygus pjūvis. Tai galimybė atlikti ne tik didelius, bet ir vienetinius užsakymus pačiomis mažiausiomis sąnaudomis ir palankiais terminais.

Pjovimas lazeriu atveria neribotas galimybes  sudėtingų formų gamyboje, reklamos gamybos sektoriuje, architektūros, modelių, maketų paruošime, suvenyrų gamyboje bei daugelyje sričių, kur reikalaujama preciziškumo, keliami aukšti reikalavimai tikslumui ar išskirtiniam dizainui. Ypač tikslus plastiko, organinio stiklo, medžio, popieriaus, odos, audinių, gumos ir kt. ne metalo medžiagų figūrinis pjaustymas.

Lazeriu pjaustome net ir labai sudėtingų formų maketus, kur reikalaujama ypatingo tikslumo ir yra keliami aukšti reikalavimai išskirtinei kokybei.

Graviravimas lazeriu – medžiagos viršutinio sluoksnio pašalinimas nuo vientisų ar padengtų paviršių. Šiam procesui naudojamas sufokusuotas didelio galingumo lazerio spindulys, kuris naikina paviršiaus plotą. Graviravimo eiga valdoma kompiuteriu, tai leidžia perteikti visų skaitmeninių formatų vaizdus.

Paprastai kalbant, graviravimas lazeriu, tai medžiagos deginimas tiksliai pagal kompiuterio nustatytą programą. Lazerio spindulys veikia medžiagą, todėl graviruojamame plote pasikeičia medžiagos struktūra. Sudegusi medžiaga pasišalina, o likęs paviršius pakeičia struktūrą, todėl priklausomai nuo medžiagos, jos paviršius dažniausiai tampa tamsesnis.

Graviruoti galima rastriniu arba vektoriniu būdu. Graviruojant rastriniu, graviravimas vyksta panašiai kaip spausdinant rašaliniu spausdintuvu, tik spausdinimo galvutės vaidmenį atlieka lazeris. Kai graviruojama vektoriniu būdu lazeris degina atskirai kiekvieną liniją. Priklausomai nuo lazerio galios ir galvutės judėjimo greičio, vykdomas arba pjovimas arba graviravimas.

Lazerinis graviravimas pasižymi kokybiškumu ir ilgaamžiškumu, kuris yra pasiekiamas lazerio spinduliu keičiant medžiagos struktūrines savybes. Graviravimo lazeriu privalumai yra labai aiškus, tikslus, vientisas ir ilgaamžis piešinio perteikimas, graviruoti galima praktiškai ant visų įmanomų paviršių, daugumą užrašų ar vaizdų, atliktų lazerine įranga, pelnytai galima vadinti amžinais. Lazerinės technologijos suteikia galimybę graviruoti atvaizdus ant tokių medžiagų ant kurių neįmanoma  graviruoti jokiomis kitokiomis technologijomis. Graviravimo proceso metu graviruojamas daiktas neįkaista, jo nereikia aušinti, nereikia tvirtai suspausti  ir tai pašalina pažeidimo galimybes. Lazerinio graviravimo procesas pilnai automatizuotas, todėl išvengiama klaidų, defektų ir sumažėja didesnių užsakymų savikaina.

Turite idėją ir norite ją įgyvendinti? Susisiekite su mumis: