REKLAMOS PROJEKTŲ DERINIMAS SAVIVALDYBĖSE:
Nuo paruošimo iki galutinio suderinimo!

Išorinės reklamos derinimas su savivaldybe

Paslauga teikiama klientams, norintiems Lietuvos miestų savivaldybėse įrengti išorinę reklamą. Parengiame visus reikalingus dokumentus ir brėžinius. Greitai atliekame visus derinimo darbus tiek senai (jau esamai reklamai), tiek ir naujai (dar tik ruošiamai montuoti).

Norint įgyvendinti reklamos projektą, neužtenka vien tik sumaketuoti, pagaminti bei sumontuoti reklamą. Privaloma sąlyga, kurią reikia įgyvendinti siekiant viską atlikti teisėtai yra reklamos projekto derinimas su savivaldybėmis. Prieš pradedant išorinės reklamos gamybą pirmiausia parengiame reklamos projektą, deriname reklamos leidimą su savivaldybėmis, parengiame reikiamus dokumentus, kad reklama atitiktų visus reikalavimus.

Derinimas savivaldybėje:

Kiekviena išorinė vaizdinė reklama turi būti suderinta su miesto savivaldybe, todėl siūlome projekto rengimo, derinimo bei pratęsimo paslaugą esamai ar būsimai reklamai.

  • Projekto paruošimas užtrunka 1-4 d. d.
  • Derinimas savivaldybėje trunka apie 20 d. d.

Reikalingi Dokumentai:

  • Įmonės registravimo pažymėjimas/individualios veiklos registravimo pažyma.
  • Nekilnojamojo turto registro išrašai.
  • Savininko raštiškas sutikimas (daugiabutis: jei yra bendrija – bendrijos sutikimas, jei nėra – 51% gyventojų sutikimas).
  • Jei reklama tvirtinama į žemę, reikalinga topografinė nuotrauka (nesenesnė nei 1 m.).
  • Prekės ženklo liudijimas (jei ženklas yra patentuotas)

Leidimas įrengti išorinę vaizdinę reklamą išduodamas sumokėjus išorinės reklamos, savivaldybės renkamą rinkliavą. Mokesčio dydis priklauso nuo išorinės reklamos dydžio ir leidimo galiojimo termino. Mokestį už išorinės reklamos leidimą, kiekviena savivaldybė nustato atskirai

Turite klausimų? Domina Kaina?
Parašykite