[tblock tag=”h3″ title=”Reklama ant automobilių”]

Tai puiki galimybė pabrėžti kompanijos įvaizdį ir pranešti apie jos veiklą visuomenei. Reklama ant automobilių prasideda nuo mažiausio lipduko iki pilno automobilių padengimo.

Reklama ant automobilių kaip reklamos priemonė yra gana lanksti, ją galima naudoti viename kuriame nors mieste ar apimti didesnes teritorijas. Taip vadinama reklama “ant ratų” sugeba pasiekti didžiulę auditoriją ne tik visuomeniniu transportu važinėjančių žmonių, bet ir pėsčiųjų bei automobilių keleivių. Šiai reklamai būdingas ne tik tiksliškumas, ji apima ir didelę auditoriją, taigi jai būdingas ir masiškumas.

Reklama ant automobilio tampa vis populiaresnė, esant dideliai reklaminių kontaktų apimčiai ji reikalauja visiškai nedaug lėšų.

Įmonių transportas viena iš efektyviausių kompanijos įvaizdžio dalių, kuri atlieka esmingiausią vaidmenį konkurencingame verslo pasaulyje, nes ji lengvai pastebima, ilgalaikė, ir svarbiausia, nereikalaujanti didelių investicijų.

Gamyba: automobiliams ir automobilių tentams apipavidalinti naudojami grafiniai vaizdai ir fotografijos. Fotografuoti vaizdai spausdinami skaitmeniniu būdu ypač atspariais atmosferos poveikiui dažais, dėl to piešiniai išlieka ryškūs.

Gaubtiems ir reljefiniams automobilio paviršiams apklijuoti naudojamos specialios plėvelės. Jos puikiai aptempia visus automobilio paviršiaus nelygumus, yra ilgaamžės, skirtos ekstremalioms eksploatavimo sąlygoms.

Reklamai ant automobilių langai klijuojami perforuotomis plėvelėmis, kurios gerai persimato iš automobilio vidaus, taip padidindamos automobilio reklaminį plotą iš išorės ir paslėpdamos (automobilio) saloną nuo smalsių akių.

[tblock tag=”h3″ title=”Turite idėją ir norite ją įgyvendinti? Susisiekite su mumis:”]

    [recaptcha align:center]