Plastikiniai informaciniai stoveliai bei kišenės skirti įvairaus formato informacijai talpinti, pagaminti iš balto, spalvoto ar skaidraus organinio stiklo (Plexiglas ®), PVC plastiko, metalo, medžio ar kitų medžiagų. Lengvi ir gražiai atrodantys stoveliai tinka talpinti įvairią informaciją apie kainas, prekių aprašymus, valgiaraščio meniu ir t.t.

Patys populiariausi išmatavimai A5 (148x210mm) ir A4 (210x297mm). Tačiau gaminame ir kitus – A6 (148x105mm)A7 (105x74mm). Taip pat galime pagaminti nestandartinio dydžio stovelius pagal kliento pageidavimus.

Plastikiniai informaciniai stoveliai galimi su keliais pastatymo varijantais:

  • L formos stovelių informacijos talpinimo dalis yra palinkusi 75 laipsnių kampu. Dėl trapecijos formos kojelės, šie stoveliai gali būti pastatomi tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.
  • T ir V formos plastikiniai informaciniai stoveliai yra pastatomi tik vertikalioje arba horizontalioje padėtyje (priklausomai nuo informacijos formato).

Kišenės informacijai talpinti taip pat yra tiek standartinių išmatavimų, tiek specialiai gaminamų pagal kliento pageidavimą. Kišenės prie pagrindo tvirtinamos įvairiai: dvipuse lipnia juosta, pakabinant ant kilputės ir t.t. Stoveliai ir kišenės gali būti įvairiai dekoruoti naudojant šilkografiją, graviravimą ar lipdukus.